poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Za czym kolejka ta stoi

Myślałam, że skończyły się w Polsce czasy, w których można było na ulicy obserwować niemalże kilometrowe kolejki na mieście. A tymczasem, dwudziesty pierwszy wiek, Kraków - miasto z Listy Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego i taaaka kolejka. Każdy turysta zaciekawiłby się co jest grane i za czym kolejka ta stoi. W niedzielę? Od 8 rano?Okazuje się, że mieszkańcy Krakowa przybyli tak licznie nie dlatego, że mięso rzucili do sklepu. 
Przyszli wesprzeć inicjatywę oczyszczania tego pięknego miasta z odpadów. Każdy z nich i młody i stary, z  reklamówką w ręce przytargał z domu stary niepotrzebny  sprzęt elektryczny i elektroniczny, sprzęt AGD,  stare suszarki do włosów, niesprawne drukarki komputerowe, aparaty komórkowe, zużyte baterie, a nawet plastikowe korki od butelek czy wreszcie same butelki. 
Zbiórka materiałów odpadowych zorganizowana na Małym Rynku. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje video

Loading...

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

© All rights reserved.

Zdjęcia i teksty prezentowane na tym blogu są własnością autora. Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest zabronione (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r.Dz.U.Nr 24, poz. 83).