piątek, 3 lipca 2015

Kurtyna wodna na Rynku Głównym w Krakowie

Synoptycy zapowiadają ogromne upały. Najbliższe dni przyniosą dużo słońca oraz wysoką temperaturę, która ma przekraczać 30 stopni Celsjusza. Kraków od kilku lat serwuje turystom na Rynku Głównym kurtynę wodną. Przyjemna bryza daje radość spragnionym ochłody w upalne dni. To doskonały pomysł. Polecam filmik, co prawda z 2014 roku, ale nadal aktualny. 8 komentarzy:

 1. Hej, zapraszam na świetną stronę odnośnie pracy w Krakowie :) http://www.krakusik.pl/praca-krakow

  OdpowiedzUsuń
 2. Na przemian tydzień upałów i tydzień normalnej pogody. Początek sierpnia będzie taki sam, aż dziw korelacji z Lipcem. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że jest ktoś kto na bieżąco opisuje fajne wydarzeni w Krakowie. Dzięki wielkie za pracę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze, że powstała taka kurtyna bo upał był naprawdę nie do zniesienia!

  OdpowiedzUsuń
 5. dokładnie, kurtyna świetnie się sprawdziła, specjalnie zaglądałem na rynek żeby się schłodzić :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Kraków ma klimat i jest niesamowitym miastem, ale niestety (i mówię to jako rodowity krakowianin) do mieszkania jest coraz gorszy :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Życie w dużym mieście ma swoje wady, ale i zalety. Mieszkam na prowincji, w małym 14 tysięcznym miasteczku, kocham Leżajsk, ale z przyjemnością i ogromną tęsknotą myślę o Krakowie. Zostawiłam tam cząstkę swojej duszy, moją młodość z czasów studenckich. To tak samo, jak ludzie tęsknią za czasami PRLu. Mam ten komfort, że mogę od czasu do czasu wpaść do królewskiego grodu, naładować baterie i wracam szczęśliwa do domu. Dziękuję za komentarz.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja uważam, że taka inicjatywa ze strony miasta to fajna sprawa. Ile razy wracając z uczelni wstępowało się na rynek, aby się trochę ochłodzić ;) Swoją drogą już niedługo pewnie znów zaserwują taką kurtynę, gdyż upały powoli się pojawiają ;)

  OdpowiedzUsuń

Moje video

Loading...

Popularne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

© All rights reserved.

Zdjęcia i teksty prezentowane na tym blogu są własnością autora. Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest zabronione (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r.Dz.U.Nr 24, poz. 83).